Коропський район, Чернігівська область

В останню неділю червня Коропщина відзначила День молоді

День молоді України - це привід відзначити своє національне свято всім без винятку українським юнакам та дівчатам, яке символізує юність, енергію, початок, запал, натхнення, самоствердження й активність молодих людей на шляху їхнього розвитку, дорослішання і становлення, як особистості.

У всіх селах громади пройшли молодіжні святкування, конкурси, розваги. Молодь громади прийняла активну участь у проведених заходах.

На площі селища у Коропі, завдячуючи творчим талантам місцевих аматорів, відбулося святкування Дня молоді.

На святі були присутні селищний голова Віктор Журавель, в.о. голови райдержадміністрації Віктор Кузуб, начальник відділу культури і туризму Людмила Самойловська, начальник відділу культури РДА Сергій Семенов.

Культура громади спрямована на те, щоб розвивати свої місцеві таланти та підтримувати колорит Коропщини.

У це свято на одній сцені творчо працювали художні аматори Атюшівського будинку культури, Риботинський гурт «Норд-Леді», солісти Віктор Полив’ян, Володимир Самодєлок , гурт комік – студії «Чорне та біле». Ведучою  на святі була Наталія Поліщук.

Продовжив святкування  Чернігівський ді-джей  Євген Урбан своїм сучасним виступом та світловим шоу.

Сутінки над коропщиною були огорнуті шлейфом музики, радості, молодості та щастя.

За інформацією відділу культури і туризму Коропської селищної ради