Коропський район, Чернігівська область

Вітаємо переможців II етапу XVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика

Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика  — конкурс, який має на меті утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури й традицій українського народу.

На минулому тижні було проведено ІІ етап Конкурсу на базі  Коропської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченка. Від усіх  закладів загальної середньої освіти Коропської селищної ради взяли участь 21 учень.

У результаті перевірки конкурсних робіт було визначено переможців Конкурсу:

Тетяна Бабич, учениця 7 класу Коропської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченка. Вчитель  Любов Єрошенко.

Анна Міщенко, учениця 8 класу Коропської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченка. Вчитель Надія  Кучук.

Вікторія Чечевиця, учениця 9 класу Рождественської ЗОШ І-ІІІ ст.  Вчитель Олена Лабадин.

Усім учасникам, які цікавляться українською мовою та вивчають її, висловлюємо подяку за участь у Конкурсі, а також педагогам-словесникам за якісну підготовку школярів.

Бажаємо успіху всім учасникам XVІІІ Міжнародного конкурсу ім. Петра Яцика та перемоги на ІІІ (обласному) етапі.

За інформацією відділу освіти Коропської селищної ради