Пленарне засідання одинадцятої сесії Коропської селищної ради

Дата: 06.07.2017 09:26

5 липня відбулася одинадцята сесія Коропської селищної ради восьмого скликання, яку провів її очільник Віктор Журавель.

У роботі засідання взяли участь заступник голови селищної ради Василь Кравченко, члени виконавчого комітету, працівники виконавчого апарату Коропської селищної ради, представники засобів масової інформації.

Розпочали роботу з приємного. Віктор Іванович привітав депутатів селищної ради Петра Тягнирядна та Петра Старуху з днем народження, який обранці Коропщини святкували у міжсесійний період.

За активну громадську позицію, сумлінну працю, вагомий особистий внесок в розвиток об’єднаної територіальної громади по благоустрою та упорядкуванню територій річкових зон відпочинку нагороджено подяками депутатів Коропської селищної ради Владислава Яцечка, Сергія Мурашка та Руслана Марченка. Голова селищної ради Віктор Журавель щиро привітав активістів, побажав продовжувати добру та корисну справу і надалі.

Потім перейшли до обговорення і прийняття рішень по питаннях порядку денного, яких налічувалося близько ста двадцяти.

Начальник фінансового управління селищної ради Наталія Басанець проінформувала присутніх щодо змін до селищного бюджету та ряду Програм Коропської селищної ради.

Одноголосно депутати затвердили Програму Коропської селищної ради по забезпеченню житлом дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2017-2020 роки, яку представила начальник відділу сім’ї, дітей, молоді та спорту Оксана Нестеренко.

По питаннях стосовно територіального  центру соціального обслуговування (надання послуг) Коропської селищної ради заслухали інформацію начальника відділу соціального захисту населення селищної ради Лариси Ларченко.

Щодо встановлення та затвердження місцевих податків і зборів на території  Коропської ОТГ, затвердження  Правил розміщення зовнішньої реклами та складу виконавчого комітету Коропської селищної ради доповідала Людмила Гавриленко – секретар ради.

Начальник відділу комунального майна, житлово-комунального господарства,  архітектури та містобудування селищної ради Тетяна Свердлова озвучила депутатам питання стосовно регуляторної діяльності та безоплатної передачі об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району у комунальну власність Коропської селищної ради.

Без обговорень внесли зміни до Програми відзначення пам’ятних дат, історичних подій, культурних заходів, ювілеїв та вшанування видатних людей  Коропської селищної ради на 2017 рік, які були запропоновані начальником відділу культури і туризму Людмилою Самойловською.

Головний спеціаліст земельного відділу селищної ради Лариса Дорошенко представила на затвердження Програму створення громадських пасовищ на 2017 рік та інформувала присутніх по блоку земельних питань.

По завершенню пленарного засідання голова селищної ради Віктор Журавель провів нараду зі  старостами громади стосовно організації проведення Миколаївського ярмарку.

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю виконавчого апарату Коропської селищної ради