Кожна дитина талановита, головне - допомогти їй знайти себе

Дата: 13.05.2017 09:16

Фото без описуДіти – це майбутнє будь-якої нації, будь-якої держави, адже саме з них починається усе на світі. Ні для кого не таємниця, що найбільш неймовірно обдарованих дітей саме в Україні. Українські дітки вже неодноразово доводили, що талановиті діти – талановиті у всьому!!! Це і музиканти, танцюристи, спортсмени ….

Життя людини досить складне і непередбачуване. Кожен з нас - особистість, яка має власні погляди на життя та принципи. Всі люди наділені певним талантом, головне - знайти і розвинути його. Це - завдання і для батьків дитини, і для не самої. Адже часто потім дитина не може знайти своє місце в житті, бо не змогла розкрити власні здібності.Та віднайти свій талант - це лише перша сходинка до щасливого майбутнього і самореалізації. Необхідно берегти його та розвивати, щоб не втратити протягом життя, а, навпаки, вдосконалити. Для цього потрібно багато працювати, в тому числі, і над собою.

Саме над  даним питанням працюють викладачі Коропської школи мистецтв, прикладають максимум творчих та педагогічних зусиль, щоб виховати майбутнє талановите покоління, що гідно  прославлятиме наш коропський край.

Вчора, 12 травня, в районному будинку культури відбувся звітний концерт школи мистецтв, в якому приймали участь: духовий оркестр, хореографічні колективи,баяністи, солісти.Учні школи мистецтв та викладачі показали високий фаховий рівень підготовки. На звітному концерті були присутні селищний голова Віктор Журавель, начальник відділу культури і туризму селищної ради Людмила Самойловська, начальник відділу культури і туризму Коропської райдержадміністрації Сергій Семенов.

Глядачі  отримали позитивні емоції від концерту, а  учасники – шквал оплесків і овації.

Побажаємо нашим дітям і надалі творчих успіхів та розвитку власного таланту, перемог у конкурсах.

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю виконавчого апарату Коропської селищної ради