Коропський район, Чернігівська область

Заходи з нагоди відзначення 21-ї річниці Конституції України в Оболонській та Нехаївській ЗОШ І – ІІІ ступенів

Напередодні відзначення 21-ї річниці Конституції України педагогічним та учнівським колективами Оболонської ЗОШ

було проведене упорядкування території школи та братської могили в с. Оболоння (святкове оформлення, висадження квітів). У шкільній бібліотеці організована виставка довідкової літератури, яка ілюструвала історію національного законотворення . А під час роботи пришкільного табору «Десняночка» було організовано святковий концерт «Моя квітуча Україна» з українськими піснями, танцями, гумором та віршами.

А учні Нехаївської ЗОШ І-ІІІ ст.  провели флеш-моб «З Україною в серці»,у якому взяли участь 30 дітей. Також цікаво пройшов між двома загонами табору відпочинку «Сонечко» і «Веселка» конкурс плакатів «Права і обов’язки українців».

За інформацією відділу освіти Коропської селищної ради