Коропський район, Чернігівська область

Святковий та урожайний Яблучний Спас

Найбільш святковим та урожайним видався на пісні  Яблучний Спас цьогоріч на території об’єднаної територіальної громади. Після святкового богослужіння   об 11.30 розпочався святковий концерт у селі Будище. Пісні, конкурси, призи, святковий настрій, - все це Будищанський Спас.

Цього ж дня о 14.00 всі сельчани зібралися на свято під щирою назвою  «Від душі» у Пустогребельському сільському клубі. Душевно, щемливо, лірично з м’ятним чаєм, по справжньому, по-українські - це виступ аматорів у Пустій Греблі.

Поліське…о 16.00 дочекалися святкування  Дня села. Щире привітання старости, артистів, що звучали для односельчан, зробили День села своєрідним: теплим, щирим, добрим, справжнім… та ще й уха вдалася на славу… з великим задоволенням  поласували всі.

Начальник відділу культури і туризму селищної ради Людмила Самойловська , яка встигла відвідати кожен художній колектив подякувала всім організаторам, зазначивши, що всі учасники заходів є справжніми фахівцями своєї справи.

Працюємо для людей! Зміцнюємо культурні традиції Коропської селищної ради, бо наша робота – невід’ємна складова розвитку нашого краю та духу селянина-трударя!

За інформацією відділу культури і туризму
Коропської селищної ради