Коропська громада
Коропський район, Чернігівська область

Новини

Потерпілі на виробництві отримали від Фонду соціального страхування 21 млн грн одноразових допомог

Дата створення: 16:09 18.07.2018

   Відповідно до оперативних даних за шість місяців 2018 року Фонд соціального страхування України профінансував надання одноразових допомог 1 818 застрахованим особам, які втратили професійну працездатність через трудову діяльність. Загальна сума виплат склала понад 21 млн грн.

Професійне навчання за сприянням служби зайнятості

Дата створення: 15:01 18.07.2018

      Щоб стати затребуваним на ринку праці, потрібно бути майстром своєї справи. В наш час диплом без знань нічого не вартий. Професіоналізм – вимога будь-якого сучасного роботодавця до працівника. Зважаючи на ці тенденції, служба зайнятості пропонує безробітним професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації під гарантоване працевлаштування за однією із понад ста професій абсолютно безкоштовно.

Духовий оркестр – у всій красі

Дата створення: 13:53 18.07.2018

    Сьогодні – перша літня середа, коли у «Співочому парку» імені Миколи Кибальчича в Коропі не виступали місцеві артисти. Через можливість дощу дійство перенесли в інше місце. Сценою для сьогоднішніх учасників цього літнього проекту, Коропського духового оркестру, став ґанок адмінбудівлі селищної ради.

Доторкнулися до творчості українського камбоджійця

Дата створення: 22:24 17.07.2018

    Дуже неординарна і напрочуд цікава подія відбулася сьогодні в Коропі – презентація виставки українського художника, уродженця Королівства Камбоджа Ук Дара Чана. Ті, хто завітав до читальної зали центральної районної бібліотеки, змогли не лише переглянути незвичні казкові полотна, а й поспілкуватися із митцем − професійним графіком і живописцем, щирою і привітною людиною. Виставка, до речі, діятиме до 10 серпня. Тож завітайте за нагоди.

Свято, що поєднало теперішнє, минуле і майбутнє

Дата створення: 14:41 17.07.2018

   Цьогоріч у всіх населених куточках Коропської об’єднаної громади особливо активно відзначають Дні села. Святкують навіть там, де традицію збиратися разом уже і призабули… До цих сіл, як не дивно, відносилася і велика Атюша. День села востаннє тут відзначали багато років тому, уже навіть важко пригадати, коли востаннє це було. Та минулої суботи після багаторічної перерви довгоочікуване свято відбулося. Яскраво і водночас душевно, з небаченим розмахом і продуманою до найменших дрібниць організацією. Так Атюша не гуляла, мабуть, за всі роки Незалежності.

Медичну реабілітацію за кошти Фонду соціального страхування пройшли 1 439 вагітних жінок

Дата створення: 08:58 17.07.2018

   При порушенні перебігу вагітності (ускладненій вагітності) застраховані у Фонді соціального страхування України особи мають право на проходження відновного лікування у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за їх вибором. Упродовж 6 місяців 2018 року медичну реабілітацію за зазначеним профілем пройшли 1 439 жінок.

Визначення найкращого логотипа і слогана Коропа

Дата створення: 16:29 16.07.2018

    Відділом економіки, муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту, відділом  сім’ї, дітей, молоді та спорту, відділом культури і туризму Коропської селищної ради був оголошений відкритий творчий конкурс на визначення логотипа та слогана  Коропа.

Коропський дитячий садок «Дзвіночок» обіцяють невдовзі відкрити

Дата створення: 10:51 16.07.2018

    Ремонт ДНЗ мають завершити приблизно за 2 тижні. Про це стало відомо на сьогоднішній щотижневій нараді селищного голови Віктора Журавля і керівників відділів, структурних підрозділів та комунальних підприємств.

Вчора ще 15 громадян скористалися в Коропі послугами сервісного центру МВС

Дата створення: 10:03 13.07.2018

    Продовжується співпраця селищної ради й регіонального мобільного сервісного центру МВС України. Завдяки їй жителі Коропщини можуть скористатися вдома спектром досі недоступних тут послуг.

Лікування і реабілітацію у І півріччі пройшли 6 338 осіб з інвалідністю внаслідок трудового каліцтва

Дата створення: 08:55 13.07.2018

Упродовж І півріччя 2018 року у закладах охорони здоров’я було проліковано та забезпечено медичною реабілітацією 6 338 потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання.  Застраховані особи отримують зазначені послуги безоплатно, повністю за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.