Оголошення

Коропська селищна рада отримала благодійну допомогу у вигляді насіннєвого матеріалу, а саме:

насіння моркви (8,9 кг) насіння капусти (7,3 кг) насіння томату (44 упаковки по 500 насінин) салат ромен (3 упаковки по 5000 насінин) рукола (1 упаковка, 100000  насінин) петрушка (4 упаковки по 50000 насінин) У зв’язку з обмеженою кількістю, зазначене насіння видаватиметься громадянам пільгових категорій (ВПО, особи з інвалідністю, сім’ї військовослужбовців, загиблих, багатодітні родини)

17:15 01.04.2024

З 1 квітня 2024 року на Чернігівщині розпочинається нерестова заборона на вилов водних біоресурсів

З 1 квітня 2024 року з метою охорони нерестовищ у рибогосподарських водних об’єктах та забезпечення сприятливих умов нересту водних біоресурсів, відповідно до Правил рибальства та наказу Управління Державного агентства з розвитку меліорації, рибного господарства та продовольчих програм у Чернігівській області від 22.03.2024 №45 на Чернігівщині розпочинається заборона добування (вилову) водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах (їх частинах) на період нересту.

14:19 28.03.2024

Про Державний електронний реєстр об’єктів підвищеної небезпеки

Новгород-Сіверський районний відділ Головного управління ДСНС України у Чернігівській області повідомляє, що постановою Кабінету Міністрів України від 07 липня 2023 р. № 690 «Деякі питання забезпечення функціонування та ведення Державного електронного реєстру об’єктів підвищеної небезпеки» (далі – Постанова № 690) затверджено порядок функціонування та ведення Державного електронного реєстру об’єктів підвищеної небезпеки і внесено зміни до порядку ідентифікації об’єктів підвищеної небезпеки та ведення їх обліку (далі – Порядок), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2022 р. № 1030 «Деякі питання ідентифікації об’єктів підвищеної небезпеки».

08:29 26.03.2024

Про видачу благодійної допомоги від БФ «Рокада»

Благодійний фонд «Рокада» надав через Коропську селищну раду допомогу у вигляді нового одягу (чоловічого, жіночого та дитячого одягу ­– 880 одиниць), та взуття (147 пар). Одяг і взуття видаватимуться наступного тижня в приміщенні територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Коропської селищної ради

17:44 22.03.2024